معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

کسب رتبه اول اداره کل امور شهری وشوراهای استانداری هرمزگان

26 خرداد 1403

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از کسب رتبه نخست اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان در بین ادارات کل امور شهری و شوراهای استانداری سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمد مرودی صبح پنجشنبه ۲۴ خردادماه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شیوه نامه سنجش حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ها با دفاتر تخصصی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و وزارت کشور و ارزیابی ادارات کل امور شهری و شوراها، اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان با توجه به امتیازات کسب شده رتبه نخست را کسب کرد.

وی با اشاره به شاخص های سنجش ارزیابی ادارات کل امور شهری و شوراهای استانداری گفت: این شاخص ها شامل برنامه ریزی و بودجه، محیط زیست و خدمات شهری، نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات، پشتیبانی و امور فنی، امور اقتصادی، سرمایه گذاری و خدمات مالی، ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات، مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستای ، برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تصریح کرد: با توجه به ارزیابی انجام شده توسط دفاتر تخصصی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و وزارت کشور اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان در سال ۱۴۰۲ رتبه اول در بین تمامی ادارات کل امور شهری و شوراهای استانداری ها را کسب کرده است.

وی ضمن تقدیر از مدیرکل و همکاران اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان بابت کسب رتبه برتر گفت: از مدیرکل و همکاران وی که با تلاش های مخلصانه خود توانستند این رتبه را کسب کنند تقدیر و تشکر می‌کنم.

این اداره کل در سالهای ۱۳۹۹، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نیز حائز رتبه اول شده و کسب این رتبه برای چهارمین سال متوالی نشان دهنده مدیریت کارآمد و برنامه ریزی دقیق جهت پیشبرد اهداف توسعه و مدیریت شهری در سطح شهرداری های استان بوده است.

  • 26 خرداد 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011