معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۵۵ روستای شهرستان خوسف با تانکر آبرسانی می‌شود

28 تیر 1396
آبرسانی با تانکر

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خوسف با بیان اینکه در حاضر آبرسانی سیار برای ۴ هزار و ۵۲۹ نفر در شهرستان خوسف انجام می‌شود گفت: ۵۵ روستا در این شهرستان زیرپوشش آبیاری سیار هستند.

محمد حسین بهالگردی در نشست خبریدر جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر در شهرستان خوسف ۱۴ روستای بالای ۲۰ خانوار فاقد شبکه آبرسانی هستندکه امیدواریم در سال‌های آینده برای آبرسانی اقدام شود.

وی افزود: در حال حاضر آبرسانی سیار به یک هزار و ۱۱۷ خانوار روستایی در شهرستان خوسف انجام می‌شود.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان خوسف گفت: در سال ۹۱  تعداد ۳۰ روستا شهرستان خوسف زیرپوشش شبکه آبرسانی سیار بوده که امروز این آمار به ۵۵ روستا افزایش یافته است.

بهالگردی افزود: با توجه به آمار سال گذشته حدود ۸۳ روستای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان خوسف وجود دارد که به دلیل خشکسالی چندین ساله این تعداد امروز به ۷۶ روستاکاهش یافته است.

وی بیان داشت: سرانه مصرف در شهرستان خوسف ۱۷۵ لیتر است در حالی که این میزان در استان خراسان جنوبی ۱۵۰ لیتر و درصد بهره‌مندی روستائیان از شبکه آبرسانی از ۷۹ درصد به ۶۷ درصد رسیده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان خوسف گفت: در حال حاضر در شهرستان خوسف ۹۱ روستا زیرپوشش شبکه آبرسانی ما هستند که از این تعداد ۶۰ روستا بالای ۲۰ خانوار و ۲۱ روستا زیر ۲۰ نفر جمیعت دارد.

بهالگردی با اشاره به پروژه آبرسانی به روستای بصیران گفت: اجرای این پروژه نیاز به اجرای ۴۵کیلومتر نیاز شبکه دارد که اجرای آن نیاز به ۱۳ میلیارد تومان اعتبار است.

بهلگردی با بیان اینکه تعداد مشترکان آب و فاضلاب روستایی در شهرستان خوسف ۸ هزار و ۴۰۲ مشترک است، افزود: از این تعداد ۷ هزار و ۸۰۵ مشترک مسکونی، ۳۳۸ مشترک عمومی، ۵۵ مشترک آب آزاد، ۲۱۴ مشترک تجاری و صنعتی هستند.

وی با بیان اینکه میان هدررفت آب در شبکه‌های آبرسانی خوسف ۳۰ درصد است، اظهار داشت: امسال ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان برای آبرسانی به روستاهای خوسف اختصاص یافته است.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خوسف اظهار داشت: ۸۶ درصد مددجویان ما در کمیته امداد شهرستان خوسف سالمند هستند.

مهران پور با بیان اینکه ۳۴ بیمار صعب‌العلاج و پرهزینه داریم، افزود: ۲ هزار و ۱۰۰ خانوار مستمری‌بگیر در شهرستان خوسف داریم.

  • 28 تیر 1396
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011