معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

افتتاح پکیج تصفیه آب روستای دودهک

27 بهمن 1397
افتتاح پکیج تصفیه آب روستای دودهک

در دومین روز از دهه مبارک فجر پروژه تصفیه آب روستای دودهک شهرستان دلیجان با حضور استاندار استان مرکزی و معاونین ایشان ، نماینده مجلس و فرماندار شهرستان دلیجان ، مدیر عامل شرکت آبفار استان مرکزی و جمعی از مردم و مسولین برگزار شد.

در این مراسم مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی گفت: نصب و بهره برداری از این سیستم تصفیه آب ۳.۵ میلیارد ریال هزینه داشت و با بهره برداری از آن ، آب شرب روستای دودهک شهرستان دلیجان با تعداد ۱۷۱۶ نفر به صورت سالم و بهداشتی تصفیه میگردد.
وی گفت : آب شرب این روستا از خط انتقال پروژه آبرسانی کوچری تامین میگردد که با استفاده از این پکیج ، تصفیه شده و به صورت سالم و بهداشتی به مشترکین روستای دودهک تحویل می شود.
عرفانی نسب افزود : در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سطح شهرستان دلیجان ، ۷ پروژه آبرسانی به روستاها با هزینه ای بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال به طور همزمان به بهره برداری میرسد که پروژه تصفیه آب روستای دودهک ، یکی از این پروژه ها می باشد.
رئیس هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی از بهره برداری ۳۰ پروژه آبرسانی به روستاها در سطح استان مرکزی با هزینه ای بالغ بر ۸۰۷۸۸ میلیون ریال خبر داد و گفت : مجموعا ۳۳ روستا با جمعیتی بالغ بر ۱۲۸۰۴ نفر از مزایای این پروژه ها بهره مند می شوند.

اخبار آب و فاضلاب

  • 27 بهمن 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011