معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

دستورالعمل نحوه تعیین حقوق و مزایای مسئولین امور مالی و فنی دهیاری ها در سال ۱۴۰۰ ابلاغ شد

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ، علی قربانی ضمن اعلام این خبر عنوان نمود: به‌منظور ساماندهی و انتظام‌بخشی به نحوه محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای مسئولین امور مالی و فنی دهیاری ها و ایجاد وحدت رویه در این‌خصوص، دستورالعمل نحوه تعیین حقوق و مزایای مسئولین امور مالی و فنی در ۱۵ ماده و چهار تبصره به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ که براساس آن حداقل مزد روزانه این عزیزان، از ابتدای سال ۸۸۵ هزار و ۱۶۵ ریال تعیین شده‌است.

بهره‌مندی مسئولین امور مالی و فنی دهیاری ها از فوق‌العاده شغل براساس تعداد دهیاری و مدرک تحصیلی از دیگر موضوعات درج شده در این دستورالعمل است که قربانی به آن اشاره نمود.

وی همچنین عنوان نمود: افرادی که از سال ۸۲ به بعد با هر عنوان در دهیاری سابقه کار داشته ‏اند،‌از پایه سنواتی طبق مصوبات سالیانه شورای عالی‏ کار، در همان سال، بهره ‏مند می‌شوند.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در ادامه مصوبات شورای عالی کار را در زمینه میزان کمک هزینه عایله‌مندی و کمک هزینه اقلام مصرفی خانوار،‌ ملاک عمل برای پرداخت به دهیاری‌ها دانست.

قربانی ادامه داد: کمک هزینه اقلام مصرفی در سال جاری ۶ میلیون ریال و کمک هزینه مسکن ۳ میلیون ریال می‌باشد که در صورت ابلاغ مصوبه افزایش حق مسکن، نرخ جدید ملاک عمل خواهد بود.

وی همچنین افزود: دهیاری‌ها می‌توانند متناسب با درآمد دهیاری، پیش‌بینی اعتبار در بودجه سالانه و رعایت قوانین و مقررات به مسئولین امورمالی و فنی، تا ۵۰درصد حداقل حقوق را به‌عنوان «فوق‌العاده کارآیی» حداکثر دو بار در سال پرداخت نمایند.

وی اضافه کرد: پاداش آموزش نیز به عزیزانی که گواهی آموزشی دوره‌های مورد تأیید مرکز مطالعاتِ برنامه‌ریزی شهری و روستایی را اخذ نموده باشند، محاسبه و پرداخت می‌شود.

قربانی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای تمامی مسئولین امور مالی و فنی دهیاری ها، تأکید نمود که اجرای این دستورالعمل و نظارت کامل بر مفاد آن بر عهده معاونین عمرانی استانداری‌های کشور می‌باشد.

متن دستورالعمل نحوه تعیین حقوق و مزایای مسئولین امور مالی و فنی دهیاری ها در سال ۱۴۰۰ در فایل زیر این خبر درج شده است

دانلود فایل پیوست

  • ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011