معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

بازدید معاون امور دهیاری ها ازدهیاری های استان زنجان

11 مهر 1400

دکتر قربانی معاون امور دهیای های سازمان شهرداری‌ها و دهیار‌ی های کشور طی روزهای ۳۱ شهریور و اول مهر به منظور بازدید و افتتاح تعدادی از پروژه های عمرانی، خدماتی و گردشگری مناطق روستایی استان زنجان به این استان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیار‌ی های کشور، دکتر قربانی که از طریق شهرستان طارم وارد استان زنجان شد، از پروژه آسفالت معابر روستاهای صومعه بر و ولیدر که توسط دهیاری با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا گردیده بود و همچنین ساختمان دهیاری هزار رود و پایگاه آتش نشانی روستاهای گیلوان، دستجرده و پروژه هتل سه ستاره روستای شیفت که با استفاده از تسهیلات کم بهره اختصاص یافته از طرف سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در ساخت می باشد، بازدید نمود.

وی در جریان این بازدیدها  از اختصاص تسهیلات لازم برای اتمام پروژه و همچنین کمک به تعدادی از پروژهای دهیاری های این شهرستان که در حال ساخت بوده و نیازمند کمک هستند، خبر داد.

معاون امور دهیای های سازمان شهرداری‌ها و دهیار‌ی های کشور با اشاره به صدور مجور تاسیس ۳۷ هزار و ۱۷۵ دهیاری در کشور تاکنون که ۶۶۴ مورد مربوط به استان زنجان است، از پیگیری های این سازمان برای اعطای تسهیلات به پروژه های شهرداری های زیر۵۰ هزار نفر جمعیت و همچنین دهیاری ها از طریق امضای تفاهم نامه با تعدادی از بانک ها خبر داد.

دکتر قربانی در دومین روز حضور در استان زنجان پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستاهای ویر و قلعه حسینیه در شهرستانهای سلطانیه و خرمدره را با مساحت ۱۷ هزار متربع با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال افتتاح کرد.

وی سپس ضمن بازدید از روستای گردشگری درسجین در شهرستان ابهر با اشاره به ضرورت اهمیت تقویت روستاهای دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی، قول مساعد داد که حمایت های لازم از این روستای گردشگری و تاریخی صورت گیرد.

وی در ادامه از کارگاه کارآفرینی آقای عزیزخانی دهیار اسبق ابهر ‌که ۲۵۰ قطعه لوازم برقی انواع اتومبیل را تولید و به بازار عرضه می نماید، بازدید نمود.

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R57-.aspx

  • 11 مهر 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011