معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۸۸.۴ درصد جمعیت گیلانغرب در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند

22 مهر 1400

کرمانشاه- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب با اشاره‌ به ادامه داشتن روند واکسیناسیون کرونا در این شهرستان، گفت: ۸۸.۴ درصد جمعیت گیلانغرب در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند.

فریدون نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: وضعیت شیوع کرونا در شهرستان گیلانغرب با بهبود شرایط از قرمز به وضعیت نارنجی کرونایی تغییر یافته و هم اکنون ۲ نفر در بیمارستان گیلانغرب بر اثر ابتلاء به کرونا بستری هستند.

وی افزود: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در تجمعات توسط مردم با وجود تزریق واکسن کرونا در کنترل بیماری کرونا مؤثر است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب با اشاره به انجام واکسیناسیون کرونا در گیلانغرب، تصریح کرد: از ابتدای آغاز فرایند واکسیناسیون در شهرستان گیلانغرب ۳۸ هزار و ۱۲ دز واکسن کرونا در نوبت اول و ۲۷ هزار و ۴۶ دز در نوبت دوم در شهرستان گیلانغرب تزریق شده است.

نوری با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا با استقبال خوب مردم شهرستان گبلانغرب مواجه شده است، بیان کرد: بر اساس آمارهای تزریق واکسن کرونا در شهرستان گیلانغرب تاکنون ۸۴.۴ درصد جمعیت این شهرستان در برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند و رتبه نخست استان را در واکسیناسیون در اختیار دارند.

وی با اشاره به واکسیناسیون سنین ۱۲ تا ۱۸ سال در شهرستان گیلانغرب، گفت: سه هزار و ۸۹۰ نفر از افراد سنین ۱۲ تا ۱۸ سال که عمدتاً دانش آموزان هستند نیز برای تزریق واکسن اقدام کرده‌اند که ۸۸ درصد جمعیت دانش آموزی شهرستان را تشکیل می‌دهند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب اضافه کرد: واکسیناسیون عشایری نیز با مشارکت خوب عشایر در شهرستان گیلانغرب کامل شده و در بخش روستایی نیز ۸۸ درصد جمعیت گیلانغرب واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

نوری خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در شهرستان گیلانغرب ۱۰۹ نفر بر اثر ابتلاء به این بیماری فوت کرده‌اند.

  • 22 مهر 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011