معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۱۰۶ شهردار و دهیار نمونه هرمزگانی معرفی شدند.

29 اردیبهشت 1403

در نخستین همایش شهریار از ۱۰۶ شهردار و دهیار نمونه هرمزگانی قدردانی شد.
به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ نخستین همایش «شهریار» به منظور تعامل و تبادل تجربه شهرداران و دهیاران استان هرمزگان ظهر امروز با حضور معاون ارزیابی عملکرد پاسخگویی به شکایات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، رییس گروه بازرسی این دفتر همچنین معاون امور عمرانی، مدیران کل شهری و روستایی ، مدیرکل بازرسی استانداری هرمزگان، شهرداران و دهیاران سراسر استان در بندرعباس برگزارشد.

محمد مرودی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این مراسم گفت: تعامل و تبادل تجربه شهرداران و دهیاران مهمترین هدف این همایش بود که تاثیر آن را در یکپارچه سازی مدیریت شهری به ویژه در طرح‌های بازآفرینی خواهیم دید.

وی زیبا سازی، نوسازی و بهسازی محلات در بافت های فرسوده را از اولویت‌های کاری شهرداران و دهیاران دانست و افزود: باتوجه به آغاز عملیاتی برنامه های بازآفرینی‌ ساخت بوستان، بازگشایی معابر و اجرای طرح تفضیلی از مهمترین طرح های اجرا شده در شهرداری ها و دهیاری های استان بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، بااشاره به تقدیر از ۱۰۶ شهردار و دهیار نمونه هرمزگانی در نخستین همایش شهریار افزود: شهرداران و دهیاران براساس شاخص‌های ارزیابی در بخش های فنی، مالی، شهرسازی، حقوقی و ارتباط با مردم مورد ارزیابی قرار گرفتند که ۱۶ شهردار در سه درجه مختلف معرفی و ۹۰ دهیار نیز در این مراسم منتخب شدند.

طبق اعلام معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در شاخص بازرسی شهرداری قشم به عنوان شهرداری برتر؛ در شهرداری‌های درجه یک تا سه شهرداری‌های بندرپل، رمکان و کرگان؛ در بین شهردارای‌های دارای درجه چهار تا ۶ شهرداری بوموسی و در بین شهرداری‌های درجه ۷ تا ۹ شهرداری ‌های میناب، بندرلنگه، بندرخمیر، قشم و پارسیان معرفی شدند.

در شاخص پاسخگویی و درگاه‌های فعال ارتباط با مردم نیز شهرداری‌های کرگان، دشتی، رویدر، بندرخمیر، قشم، میناب و بندرعباس موفق شدند در همسنجی با شهرداری‌های هم درجه خود به عنوان شهرداری‌های برتر انتخاب شوند.

  • 29 اردیبهشت 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |


پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011