معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۵۰ هزار وعده غذا روز عید غدیر در خیرآباد طبخ و توزیع می شود

30 خرداد 1403

ورامین- امام جمعه خیرآباد گفت: برای زنده نگه داشتن اطعام به عنوان سنت غدیر بیش از ۵۰ هزار پرس غذا به همت نهادهای مردمی، مراکز خیریه، دهیاری‌ها، هیأت مذهبی و مساجد طبخ و توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام داود محمدیاری بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وقایع مهمی که در عید غدیر رخ داده است باید به مردم انتقال داده شود و این وظیفه ما است که فرهنگ غدیر را به نسل بعد منتقل کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های روز غدیر، گفت: به مناسبت عید غدیر در تمامی روستاها و مناطق مختلف منطقه جشن‌هایی به همین مناسبت برگزار می‌شود، همچنین برای اولین بار جشن خیابانی یک کیلومتری غدیر به همت سازمان فرهنگی شهرداری ورامین در بلوار امام‌زادگان طاهر و مطهر منطقه خیرآباد از ساعت ۵ عصر تا اذان نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.

مسئول ستاد غدیر خیرآباد افزود: در این جشن بیش از ۲۰ غرفه متنوع فرهنگی و خدماتی که شامل برگزاری ایستگاه صلواتی و پذیرایی، غرفه کودک، برگزاری مسابقه، غرفه واکس و کفاشی و آرایشگری وغیره برپا می‌شود.

امام جمعه خیرآباد بیان کرد: همچنین برای زنده نگه داشتن اطعام به عنوان سنت غدیر بیش از ۵۰ هزار پرس غذا به همت نهادهای مردمی، مراکز خیریه، دهیاری‌ها، هیأت مذهبی و مساجد در سطح منطقه خیرآباد، شهرک مدرس و روستاهای منطقه طبخ و توزیع شود.

  • 30 خرداد 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011