معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبارات دولتی برای دهیاری‌های خراسان شمالی در سه ماهه اول امسال ۱۴۰۳ جذب شد

16 تیر 1403

مدیر کل امور روستایی و شورا‌های استانداری خراسان شمالی گفت:از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان از محل کمک و اعتبارات دولتی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به دهیاری‌های استان اختصاص یافت.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، صادق رمضان زاده افزود: با اختصاص این اعتبارات در جهت اجرای پروژه های عمرانی روستایی در ماه های ابتدای امسال، اقدامات قابل توجهی در دست اقدام است.

رمضان زاده ادامه داد:اجرای آسفالت در روستاها با اولویت روستاهایی که تاکنون هیچ خدماتی دریافت نکرده اند، شروع شده است و با اعتبارات دهیاری ها و اختصاص قیر رایگان، در مابقی روستاها نیز در حال اجرا است.

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری اظهار داشت: در حوزه تامین آب پایدار، مجتمع های آبرسانی با مشارکت قرارگاه امام حسن (ع) در حال انجام است که بخشی از پروژه مجتمع آبرسانی روستای کهنه جلگه و زیدر شیروان اخیرا به بهره برداری رسید.

رمضان زاده افزود: در حوزه راه روستایی نیز بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات مناطق محروم جهت تکمیل آسفالت راه های روستایی کمک دولت جذب و در اختیار اداره کل راهداری استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در زمینه ترمیم جاده های بین مزارع و لایروبی قنوات با مشارکت جهاد کشاورزی، بسیج سازندگی وگروه های جهادی و مشارکت مردم روستاها اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با بیان اینکه طی چند سال اخیر بازنگری بیش از ۳۸۰ طرح هادی روستاها انجام شده است، اظهار امیدواری کرد: با همین سرعت طی چند سال آینده، روند بازنگری طرح هادی در سایر روستاهای استان نیز به انجام برسد.

رمضان زاده گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ روستای استان به اینترنت پرسرعت متصل شدند و بیش از۶۵۰ کیلومتر فیبر نوری اجرا شده است.

انتهای پیام

  • 16 تیر 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |


پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011