معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

واریز ۴۶۰ میلیارد به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های گلستان

20 تیر 1403

مدیرکل امور مالیاتی گلستان از واریز ۴۶۰ میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان خبر داد.
محمدتقی حاجی مشهدی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در گرگان اظهار داشت: بخشی از مالیات تکلیفی است مانند حقوق کارمندان دولت و بخشی هم تکلیف آن از طریق ابراز مودیان، مشخص می‌شود.

وی گفت: همه ساله خرداد و تیرماه زمان تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل است اما با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری موعد تسلیم اظهارنامه مشاغل تا ۱۵ مرداد ماه تمدید شده است. در سال گذشته حدود سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مالیات در استان وصول شده که هزینه‌های جاری استان از این طریق پرداخت شد. همچنین ۴۶۰ میلیارد تومان عوارض وصول و به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌ها واریز شده است.

مدیرکل امور مالیاتی گلستان افزود: این مبلغ به صورت ماهانه از مودیان دریافت و به حساب شهرداری‌ها واریز می‌شود و نتیجه آن عمران و آبادانی در شهرها و روستاهای دورافتاده استان است. همچنین ۲۰۰ میلیارد تومان از محل یک درصد سلامت جامعه وصول و به حساب وزارت بهداشت واریز شده است تا در بخش سلامت در استان هزینه شود.

مدیرکل امور مالیاتی گلستان گفت: در کنار تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل تا ۱۵ مرداد، برای تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و شرکت‌ها و همچنین تسلیم اظهارنامه اجاره املاک تجاری تا پایان تیرماه فرصت باقی است. سال گذشته ۱۲۰ هزار مودی اظهارنامه مالیاتی دادند و ۸۵ درصد این اظهارنامه‌ها پذیرفته و برگه قطعی برای آنها صادر شد.

انتهای پیام/۵۸۲/

  • 20 تیر 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |


پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011