معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای کمک به خرید ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری‌ها

21 مهر 1398

 مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت : در راستای کمک به تأمین ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی مورد نیاز دهیاری‌های کشور ، در قالب تفاهم‌نامه منعقد شده با بانک عامل ، تا کنون بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره در قالب ۶۰۰ فقره وام برای کمک به خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی ، به دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی دهیاری‌ها اعطاء شده است .

 اشکان جعفر کریمی همچنین اعلام داشت  : ماشین‌آلاتی که توسط دهیاریها با استفاده از این تسهیلات خریداری شده شامل لودر ، بکهولودر ، مینی لودر ، کمپرسی ، تراکتور ، خودروی حمل زباله و .. می باشند که با تجهیز دهیاری‌ها به آنها ، ضمن و تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در روستاها ، موجب توسعه اشتغال در مناطق روستایی و توانمندسازی نهاد دهیاری از طریق ایجاد منابع درآمدی جدید شده است.

وی اضافه کرد : دهیاری‌ها و شرکت های تعاونی دهیاری های متقاضی دریافت تسهیلات برای خرید ماشین‌آلات می‌توانند درخواست خود را به همراه مدارک لازم به دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌های مربوطه ارائه نمایند .
وی ابراز امیدواری نمود دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی دهیاری‌ها با استفاده مطلوب از این ظرفیت ، نسبت به تأمین ماشین آلات مورد نیاز خود در حوزه های عمرانی و خدماتی اقدام نمایند .


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور

  • 21 مهر 1398
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011