معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

بازگشایی راه بیش از ۱۱۰۰ روستای استان اردبیل

۲۴ بهمن ۱۳۹۸
بازگشایی راه بیش از ۱۱۰۰ روستای استان اردبیل

علی رحمتی عصر امروز در جریان بازدید از عملیات برف‌روبی راه‌های روستایی شهرستان خلخال ، اظهار کرد : طی ۷۲ ساعت گذشته راه ۱۱۶۳ روستای استان اردبیل که بر اثر بارش برف و کولاک مسدود شده بود باز شد و تلاش راهداران برای بازگشایی راه ۹۵ روستای دیگر ادامه دارد.

وی افزود: پس از قطع بارش برف، راهداران خلخال با به‌کارگیری حداکثر توان کاری و ماشین‌آلات برف‌روبی خود موفق به بازگشایی تعداد زیادی از راه‌های ارتباطی روستایی شدند که به علت بروز کولاک، بسیاری از این راه‌ها، دوباره مسدود شد که تداوم این وضعیت، کار را برای راهداران سخت کرده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: ۱۱۰ اکیپ راهداری با ۴۳۵ نفر نیروی انسانی و ۲۸۶ دستگاه ماشین آلات در طرح زمستانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل به مردم و مسافران خدمت‌رسانی می‌کنند.

رحمتی گفت: از مردم درخواست داریم اگر قصد گذر از جاده‌های کوهستانی استان را دارند تجیهزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و قبل از سفر از طریق سامانه ۱۴۱ و یا شماره تلفن ۳۳۷۴۵۹۰۲ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس

  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011