معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۳۲ روستا و ۵ مرکز بخش شهرستان بندرعباس یک هفته قرنطینه شدند

۸ خرداد ۱۴۰۰

فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: ۳۲ روستا و ۵ مرکز بخش شهرستان بندرعباس به دلیل آلودگی بالای بیماری کرونا به مدت یک هفته قرنطینه شدند.

 عزیزاله کناری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا، افزود: در پی اعلام مرکز بهداشت مبنی بر بالا رفتن آمار بیماران کرونایی در سطح برخی شهرها و روستاهای شهرستان بندرعباس، ۵ مرکز بخش و ۳۲ روستای شهرستان بندرعباس به مدت یک هفته در قرنطینه هستند.

وی در خصوص مناطق مورد قرنطینه تصریح کرد: بخش شمیل شامل روستاهای شمیل و بالولی، بخش تخت شامل شهر تخت و روستاهای زیارت، سردره، درتوجان و جلابی، بخش قلعه قاضی: شامل شهر قلعه قاضی و روستا چاه فعله، بخش فین شامل: شهر فین و روستاهای رضوان، لاور، مارم و قطب آباد و بخش مرکزی شامل: شهر تازیان و روستاهای سرخون، قادهار، فتح الجلیل، هرمودر، فاریاب ایسین، قلعه ایسین، محله نو ایسین، قلات بالا و پایین، کنارو، محمدشمسی، محمد آباد، خونسرخ، پاتل بنوبند، جمال احمد، تل سیاه، چاهو، سودرو، بوستانو، گچین بالا و پایین.

کناری با اشاره به قرنطینه بودن این روستاها عنوان کرد: این روستاها فعلا به مدت یک هفته در قرنطینه کامل بوده و دهیاران در این ایام موظف هستند با استفاده از ظرفیت شوراها در اجرای این طرح تلاش کنند و نتیجه را به صورت روزانه از طریق بخشداری مربوطه به فرمانداری گزارش دهند.

فرماندار بندرعباس در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می شود جهت برگشت به وضعیت قبلی و رد شدن از این پیک خطرناک سعی کنند همچنان رعایت مسائل بهداشتی را در بالاترین سطح ممکن انجام دهند.

  • ۸ خرداد ۱۴۰۰
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |


پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011